Apie mus

For You And Planet Blue

Vanduo reguliuoja Žemės temperatūrą, reguliuoja žmogaus kūno temperatūrą, perneša maistingąsias medžiagas bei deguonį į ląsteles, amortizuoja sąnarius, saugo organus ir audinius bei šalina atliekas. BWT mechaniniai vandens filtrai išfiltruoja kenksmingas medžiagas, pavyzdžiui, šviną, chlorą ir cinką, kad vanduo būtų švarus ir geresnio skonio.   Galite užtikrinti, kad jūsų klientai ir šeimos nariai gertų tik filtruotą švarų vandenį.

Kas mes esame?

Mažmeninės prekybos vandens filtrais įmonė, kuri aistringai siekia, kad mūsų klientai gertų kuo švaresnį ir sveikesnį vandenį. Siūlomi filtrai vandeniui skirti namams, biurams ar restoranams, kad juose nesikauptų kalkių ir kitų medžagų vandentiekio, espreso, kavos, indaplovės, skalbimo mašinos, ledo gaminimo įrenginiuose. Siūlomi atbulinio osmoso filtrai užtikrins pačia aukščiausią vandens kokybę.

Mūsų tikslas – pasiūlyti jums vandens filtrus, kurie išspręs vandens problemas ir patenkins Jūsų poreikius! Galime garantuoti, kad mechaniniai vandens filtrai yra aukščiausios kokybės. Mūsų komanda tiki, kad švarus vanduo stiprina žmogaus organizmą, todėl siūlyti tokį platų kasečių asortimentą yra būtinybė!

Veikla pradėjome 2008m. Vilniuje kaip virtuvinės įrangos ekspertai, tačiau supratę, kad jokia maistą gaminanti įstaiga negali tinkamai veikti be kokybiško vandens, nusprendėmę tai pakeisti, prekiaudiami filtrais vandeniui Baltijos šalyse. Esame vandens ekspertai, teikiantys savo klientams produktus, kurie juos džiugina, už kainą, kuri juos džiugina. 

~97%

pasaulio vandens yra netinkamas gerimui.

~80%

smegenų audinio sudaro vanduo (maždaug tiek pat procentų vandens yra gyvame medyje)

~2250000000

puodelių kavos kasdien išgeria žmonės visame pasaulyje

~ Misija ~

„Paversti vandenį vandeniu”

Susisiekti

“Niekas nėra minkštesnis ar lankstesnis už vandenį, tačiau niekas negali jam atsispirti.”

— Lao Tzu

Mėnesinis naujienlaiškis

Prisijunkite prie naujienų, nuolaidų ir pasiūlymų